Suur konverentsisaal & seminariruumid Ülemiste Citys

Viktoria

Broneerimine

Konverents, koolitus, seminar, pulm, firmapidu, juubel - oleme võõrustajaks mis tahes Sinu üritusele või tähtpäevale!

Suur PEOsaal

Viktoria suur peo- ja konverentsisaal on meie maja kroonjuveel. Unikaalse disainiga avar ja valgusküllane saal mahutab püstijalu 1000, seminarivormis 500 ning banketistiilis 380 inimest. Koos 2. korruse avatud rõduga on pinda kokku 1500m²

  • Wifi ühendus
  • Catering (lisateenus)
  • Ligipääs ratastooliga
Küsi pakkumist

 

 

 

 

 


Väike seminariruum

Meie majas on olemas ka väike seminariruum mis lööb eelkõige privaatsuse ja hubasusega. Viktoria väikeses seminariruumis saab läbi viia privaatseid lõuna- ja õhtusööke kui ka seminare ja koolitusi. Mahutavus on seminarivormis 60 ning banketistiilis 40 inimest.

  • Wifi ühendus
  • Catering (lisateenus)
Küsi pakkumist

 

 

 


 

Viktoria restoranisaal

Miks mitte tähistada või korraldada oma sündmus meie maja restoranisaalis? Restoranisaal võlub külalisi ajaloohõngulise ja kunstipärase interjööriga, kus on palju kasutatud puitu ja kivimaterjale. Avatud korrusega saal mahutab püstijalaürituse puhul kuni 400, banketistiilis I korrusele kuni 100 inimest ning II korrusele kuni 200 inimest. Alternatiivse ruumilahendusena soovitame uurida ka Mustamäe teel asuva Kamikadze banketisaali, mis mahutab kuni 40 inimest.

  • Wifi ühendus
  • Catering (lisateenus)
Küsi pakkumist

 

 

Ruumide broneerimine

Broneeri

Üritus Viktorias

Meie ruumid on loodud võõrustamaks mistahes teie üritust. Õdusa ja privaatse olemise saab tekitada ka väiksemate seltskondade jaoks!

.

Saada hinnapäring

Vastavalt sündmuse iseloomule ja suurusele pakume Teile välja erinevaid ruumilahendusi. Otse loomulikult tuleme vastu mistahes teie erisoovidele. Kui teil on oma üritusest hoopis teistsugune arusaam siis jagage seda julgelt. Hinnapäringu saatmine ei kohusta teid veel millekski!

Cateringi soovi korral tutvu eelnevalt kindlasti meie näidismenüüdega!

Pulmamenüü v. 1 * Pulmamenüü v. 2 * Pulmamenüü v. 3

Jõulumenüü v. 1  * Jõulumenüü v. 2 * Jõulumenüü v. 3

Banketimenüü * Peomenüü Kaukaasia stiilis * Peo- ja pulmamenüü

 

.